2. POGLAVJE (4. del)
Bil je on, moški katerega sem videvala v nakupovalnem centru. Hitro povem Kaylie naj se obrne, a ona ga ni več videla. Res je kot duh, se pojavi in izgine. Kaylie: Verjetno je kakšen paparazz. Jaz: Upam, da ne, ker je kar strašno, da te takole nekdo zasleduje. Kaylie: Vem ja, pojdiva spat. Znašla sem se na nekem kraju, ki ga ne poznam. Bilo je kot v pravljici, nebeško modro morje in nebeško modro nebo z nekaj belimi oblaki, palme, pesek, pomol, gugalnica v vodi in hiška na vodi. Opazovala sem vse okrog sebe, videla sem celo delfine. Iz hiške sem se odpravila po pomolu proti obali, stemnilo se je. Videla sem veliko ljudi, ki plešejo in pojejo v enem od lokalov. Plesalke so bile oblečene v havajske obleke. Od nekdaj so mi bila všeč ta oblačila. Vse sem opazovala od daleč, nisem si upala iti bližje, ker sem bila sama. Usedla sem se na ležalnik in opazovala ljudi. Mikalo me je, da bi se usedla za mizo in jih od bližje opazovala, a mi je nekaj govorilo, da naj osta...