1. POGLAVJE
To, da si že dolgo želim napisati zgodbo, je nora misel, ampak ker sem tudi sama nora, se mi ne zdi tako noro. Zakaj si sploh želim pisati? Zakaj hočem svoja čustva izliti na papir? Kaj se dogaja z mano? Zakaj hočem svoje sanje deliti z drugimi? Hja, še sama ne znam odgovoriti na ta vprašanja, kako bodo šele drugi? No, tako sem zmedena, da se nisem niti predstavila. Ime mi je Riley in prihajam iz Malibuja v Kaliforniji. Ja, živim v tisti hiški ob obali, kjer si želijo živeti prav vsi, a žal za vse ni prostora, še sama sem komaj kupila hišo, ne zato, da si je ne bi mogla privoščiti, pač pa zato, ker je tako povpraševanje za njih.
Čim je na oglasih, da se hiša prodaja, je v roku dveh ur že prodana. Ljudje se za njih zagrebejo tako, kot se ženske za par čevljev na black firday razprodaji. Prihajam iz bogate družine, starša sta partnerja ene največje glasbene založbe – Billboard. Imata 40 % delnic tega podjetja. Ja, res se sliši super in tudi je, ker lahko vidiš slavne osebe in si lahko skoraj na vseh njihovih koncertih, a taka služba ima tudi slabosti. Starše komaj kdaj vidim, večino časa je z mano preživela moja varuška Mila, ki je tudi moja krstna botra. Z njo se zelo dobro razumem in imava tak odnos, da ji res lahko zaupam, kar želim in tudi ona meni. Med nama je 15 let razlike in sva povezani kot sestri. Mila je opravila res odlično delo, poleg šole je morala skrbeti še zame, a ji je to uspelo. Starši so ji zelo hvaležni, saj jim je zelo olajšala delo. To ne pomeni, da me je ona vzgajala, sta me tudi starša, a Mila je bila vedno na klic, tudi ob treh zjutraj, če je bilo potrebno, saj se v glasbenih založbah hitro kaj zakomplicira ali ne gre po načrtih in morajo zaposleni biti na razpolago 24/7. Pustimo sedaj to, prej sem živela v najdražji ulici v Kaliforniji, v Calabasasu, ulica slavnih bi ji lahko tudi rekli. Moji sosedje so bili Kardashianovi, Will Smith, Kevin Hart, Justin Bieber, Selena Gomez, Ariana Grande… in še bi lahko naštevala, a je tega res veliko. Imam tudi najboljšo prijateljico Kailey, ki je tudi moja sošolka. S Kailey sva prijateljici že od najinega 2. leta, saj so tudi njeni starši partnerji Billboarda. Za Kailey je skrbela Milina najboljša prijateljica Nellie, zato sva bili s Kailey tudi veliko skupaj, saj sta naju največkrat pazili skupaj, saj kadar sva spali, sta se oni skupaj učili za izpite. Skupaj bi se lahko klicale 'opravljivke', saj si res povemo vse in seveda je treba tudi malo opravljati druge.
Komentarji
Objavite komentar